डाउनलोड गर्नुहोस् ।

डाउनलोड गर्नुहोस् ।

népal photo pour facebook

उहको क्रियाकलापले ५ करोड मनिसहरु सन्सारमा पुगिसकेक छन ।उहा अभगी हुनुहुन्थ्यो । उहाले आफ्नो आमा पितियको देख्नुहुन्थ्यो । बाल्यकालमा यी सबै कुराहरु जानिसकेको थियो । भोक भनेको के हो भनेर किस्वोराबस्थामा जनिसकेको थियो, सुतुक्क भाग्नुको व्यथा के हुन्छ उस्लाइ थाहा थियो । १7 मा, उ कुलतमा रक्सी र व्येस्याको कुलतम फस्यो । २० म, उस्ले येस्तोखाल्को जीवन जिइरहेको थियो, अनि उ चाहिँ फरक फरक ठुल ठुला कम्पनिको व्येवस्थपक थियो । छिटो  नै धनी भयो ।उसको सपना साचो हुन आयो । मानिसहरुले विचार गर्न सक्थे कि उ फुस्रो प्रसम्साको स्वमी हुनुहुन्छ भनेर । तर यो कुरा सुन्दा दुख लाग्छ कि उस्ले आफ्नो जीवन अन्त गर्न चाहान्छ। तर त्यो क्षरमा उस्ले एक जना मानिसलाई  भेट्छ, जस्ले उस्को जीवन परिवर्तन गर्दछ । झत्तै उहाको कथा थाहा पाउनुहोस। सित्तैम उहाको जिवनको गहवाइ  तलको लिन्क्मा

Népal  गवाही डाउनलोड गर्नुहोस्

Contacts Pastor Katmandou :

Name: Dev Bahadur Kanauje (देव बहादुर कनौजे)

email adress: magardavid8214@gmail.com

phone no: 9779861158756& 9779814450538 (९७७९८६११५८७५६र ९७७९८१४४५०५३८.

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur la façon dont les données de vos commentaires sont traitées.